Ersel Electric Hakkında

Şirketimiz 2007 yılında Rusya’nın Moskova şehrinde Ersel Engineering adinda kurulmus olup, 2018 yilinda faaliyetlerine Ersel Electric olarak devam etmektedir.Rusya’nın birçok şehrinde faaliyet göstermekte olan Ersel Electric ilerleyen süre içerisinde Türkiye’de de faaliyetlerine devam etmek üzere çalışmalara başlamıştır.

Başlıca faaliyet alanları şunlardır:

  • Endüstriyel Otomasyon Sistemleri
  • Bina Otomasyon Sistemleri
  • Zayıf Akım Sistemleri
  • Alçak Gerilim Sistemleri
  • Akıllı Otopark Sistemleri
  • Elektrik Panoları Üretimi

Ersel Electric, toplam 6 bölümde profesyonel kalite hizmet vermektedir.

Personellerimizin %75 ‘i alanlarında profesyonel olup, %25’lik kısmı ise profesyonellik yolunda hızla ilerleyen yardımcı elemanlardır.

Vizyonumuz:

Sınırlandırılmamış bir yaklaşım ile hem başarılı geçmişimizi hem de umut vadeden geleceğimizi sürekli kılmak için küresel bir şirket olma yolunda ilerlemektir.

Misyonumuz:

Birçok toplumun sorunlarına çözüm olacak projeler üreterek faaliyetlerimizi yürüttüğümüz her bölgede, müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak ve tüm uluslararası platforma yerini edinmek.

 Farkımız:

Günümüzde enerji ile uygun teknolojiyi birleştirerek her işe uygun bir yaklaşım yolu bulmak mümkündür. Hedef projelerimizin yanı sıra devam etmek de olan mevcut projelerimiz ile de toplumsal sorunlara kalıcı çözümler sunmaktayız.

Diğer mühendislik firmalarından farklı olarak elektrikle ilgili tüm iş dallarında kendi profesyonel ekibimizle kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ersel Electric ile çalışan müşterilerimiz hizmet almak istediği istediği projelerde ayrı ayrı firmalara yönelerek zaman kaybı yaşamazlar. Var olduğumuz sektörde aranılan her türlü hizmeti en kısa zamanda ve mükemmel hizmet kalitemizle müşterilerimize sunmaktayız.