Genel Müdür Açıklaması

Ersel Electric kurulduğu günden bu yana Rusya Sanayii’ne önemli katkılarda bulunmuştur. Türkiye başta olmak üzere diğer ülkelerde de faaliyet alanlarını genişletmekte ve sektörüne yön veren bir şirket olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Elektrik ve otomasyon sistemlerinde tüm üretim ve proje sistemleri yakından takip edilmektedir. Risk yönetimi sayesinde temel iş hedeflerinden taviz vermeden riskleri en başarılı şekilde yöneten Ersel Electric’in sermayesi her geçen gün artmaktadır.

Stratejik önceliklerimiz doğrultusunda uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Yatırımlarımız hızla devam ederken, şirketimizin gelecekte de var olabilmesinin teminatı olan İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Çevre, Kalite, İnsan Kaynakları Politikaları ve Sosyal Sorumluluk Politikasından asla ödün verilmeyecektir.

Ersel Electric Şirketi’nin hedeflerine ulaşmasında bu güne kadar bizlere değer katan işverenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

Özveri ile çalışan tüm personelimize, müşterilerimize ve iştirakçilerimize bizi tercih ettikleri ve şirketimizin istikrarla ilerlediği bu başarı yolunda bizimle beraber oldukları için teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Saygılarımızla,

Şirket Genel Müdürü